Telefon: 734 332 360

Provozní doba: 8 – 18 hod

Email: info@jednoduchyweb.eu

WEBY, ESHOPY, SEO

Tvorba webových stránek

Web by měl být pevně stabilním bodem, protože na něm hodláte postavit Váš byznys, web bude pomyslnou váhou, jestli si v online světě vyděláte nebo ne.

Buď si necháte udělat web od člověka, který s weby začíná a nemá tolik zkušeností, tento člověk se bude pravděpodobně na Vašem webu učit nebo si necháte vytvořit web od člověka, který už nějakou tu praxi má a ví co a jak udělat, aby neudělal jen web, ale web, který bude plnit svůj účel a navíc Vám dokáže dobře poradit a pomoci pokud je potřeba.

Cena webu

Tvorba webu do 10tis? Určitě ne

Smějete se? Že si seženete web za třetinu? Sežeňte si.. Ano i takové klienty mám, ale nakonec stejnak skončí u mě s napolo udělaným webem od někoho, kdo akorát umí dobře přesvědčit, ukecat klienty a neříci celou pravdu. Problém není vytvořit web, taky mohu frkat weby jako na běžícím páse, ale přijde mi nudné a nemorální frkat weby jeden za druhým a neřešit jestli pak ten klient s tím webem v online světě uspěl.

N

Mým cílem je, aby vylétl do světa výdělečný web

N

Tvořím weby promyšleně a do detailu

Hosting

LEVNÉ WEBY NEBRAT, PROČ?

Levný web, óóó to zní lahodně mým uším!! Chcete nasládlé kecičky mazat kolem hubičky nebo pravdu? Já volím pravdu a zasmát se spolu můžeme z prdla hrdla až budete mít ode mě vyfiknutý web co Vám vydělává. Skvělé textíky na které pějí jen samou ódu a na které se nachytáte na svém webu nestrpím.

A jak je to s levným webem? Až bude dílo dokončeno, tak pravděpodobně tam nebudete mít optimalizaci pro vyhledávače nebo budete potřebovat ještě něco dodělat, ale zjistíte, že tohle jste si předem nevyjednali a to už není zahrnuto v ceně a musíte si připlatit. A pokud nebudete mít třeba SEO, tak se web jednoduše nebude zobrazovat a nedostane se k zákazníkům. Web ani nemusí být zabezpečený, takže do týdne může být napaden a kdepak je záloha? A jakmile je web hotov, přestanete toho tvůrce zajímat. To je holá realita, kterou Vám jen tak nikdo nesdělí, protože Vás potřebuje nalákat jen na zajímavou cenu.

N

Levný web neumím

N

Ale nabídnu Vám web, který si na sebe vydělá

Storage

Webů je dnes jako hrachu v pytlíku nebo jako máku v sáčku?

Ano weby rostou jako houby po dešti, téměř sériová výroba. A Vy teda chcete úspěšný web, aby se Vám prašule co do toho dáte vrátily nebo chcete jen někde sehnat levný web a ty prachy co do toho dáte risknout? Pokud přemýšlíte a dáte si jedna a jedna dohromady, tak se to dnes trošku přehání, každý láká na web, že budete konečně podnikatelé a pánem nebo paničkou svého času, jeden den budete mít leháro a druhý den budete provozovat gaučing a prachy Vám budou lítat až k puse. Hmm, to bych chtěla vidět, já weby dělám od roku 2013, mám i svůj eshop, ale milionářkou jsem se teda zatím ještě nestala, paničkou svého času už jsem, ale peníze mi rozhodně nelítají k ústům a tvrdě makám, abych se v téhle branži uživila.

N

Sundejte si v klidu růžové brýle

N

Bez chechtáků kvalitní web nebude

Hosting

MÍT VÝDĚLEČNÝ WEB V DNEŠNÍ DOBĚ NENÍ JEDNODUCHÉ

Web je potřeba promyslet a ne bezhlavě ho vytvořit. Vše se vším souvisí, dnes je třeba řešit pro koho budete nabízet služby nebo zboží, jak potenciální zákazníci Vaše služby nebo zboží hledají, jaká zadávají klíčová slova do vyhledávačů, jestli používají sociální sítě nebo třeba srovnávače zboží jako je Heuréka a Zboží. Celou strukturu webu je potřeba tvořit na základě analýz, web musí být rychlý, musí splňovat určité body, aby jej vyhledávače chtěli zobrazovat potenciálním zákazníkům, je třeba řešit to, aby se web nejen tak hala bala zobrazoval co nejvíce lidem, ale je třeba, aby se zobrazoval správným lidem, přesně těm, kteří hledají to co Vy nabízíte. Nedílnou součástí webu jsou texty, které jsou nesmírně důležité, musí být originální, poutavé a ještě nejlépe psané pro cílovou skupinu.

Nebudu Vás balamutit na web za pár kaček, když vím, že v dnešní době prorazit mezi konkurencí není vůbec jednoduché a hlavně vytvořit opravdu dobrý výdělečný web zabere měsíce není to otázka 3 dnů.

N

Lusknutím prstu web nevykouzlím

N

Kdyby to tak uměl každý, to by bylo milionářů

Storage

VRAŤTE SE NOHAMA NA ZEM

Každý může mít v dnešní době web nebo eshop, rozdíl je ale v tom, zda dílo bude úspěšné a Vy si webovou prezentací časem začnete vydělávat či nikoli. Časem píši proto, že to tak je, nejde to přes noc, všechno něco stojí a teď nemyslím jen peníze, ale právě čas. Jestli chcete mít úspěšný web, tak je potřeba do něj dát Váš čas a čas všech lidí, kteří se na tvorbě webu podílejí. Přes noc se opravdu nestanete bohatí nebo úspěšní a přesto si většina myslí, že tím, že je web dokončen už se musí zobrazovat ve vyhledávačích jako je Google a Seznam a už to musí všechno frčet jako po drátku, když nabízí služby, tak ráno koukají na telefon jestli si nezapomněli vypnout tichý režim a pokud se na webu něco prodává tak koukají na email a očekávají objednávky. Takhle hezky to nefunguje.
Čas je dnes drahocenný a do webu jej budete muset chca nechca dát a to alespoň v podobě toho, že nejprve budete muset najít kvalitního člověka, se kterým si sednete na společnou notu, se kterým bude řeč, který bude mít čas Vám naslouchat, sejít se, telefonovat, psát si, který porozumí Vašim přáním a plánům a toto pak dokáže co nejvěrohodněji přetvořit ve webovou prezentaci, člověka kterého nebudete muset neustále hlídat a sdělovat mu, že takhle jste to rozhodně nechtěli, člověka, který ještě web dobře nasměruje marketingově na cestu, kterou se chcete ubírat. Prostě a jednoduše člověka, na kterého je dlouhodobě spoleh, protože vytvořeným webem práce teprve začíná a kdo tvrdí opak, tak kendá.

N

Nepůjde to přes noc

N

Dobré SEO dokáže zázraky

Features

What We Offer

Lorem Ipsum

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.

Dolor Amet

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.

Curabitiur Libero

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.

Porttitor at Sem

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.

Sem Nulla Ut

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.

Imperdiet Feugiat

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.