Telefon: 734 332 360

Provozní doba: 8 – 18 hod

Email: info@jednoduchyweb.eu

Tvorba webu a správa, eshopy, SEO, online marketing, grafika

Setkávám se s klienty, kteří už zadali práci nějakému tvůrci web stránek, ale nebyli spokojeni a tak jim nezbylo nic jiného než oslovit dalšího člověka, aby jim webové stránky dodělal nebo zcela předělal. Chcete mít kvalitně zpracované a rychlé webové stránky na poprvé? Kontaktujte mě. Pomohu Vám s tvorbou webu, eshopem, výběrem vhodného hostingu i následnou správou a SEO i online marketingem.

Rychlé profesionální a přehledné weby

Web se nesmí chovat jako šnek, žádný potenciální zákazník nebude čekat než se dostane k informacím, které hledá, raději z webových stránek odejde.

N

Rychlost webu má vliv na pozici ve výsledcích hledání

N

Rychlé webové stránky mají vliv na počet dokončených nákupů

Služby

Nabídnu Vám co ostatní + ještě něco navíc

Naslouchání vašim potřebám

Pro vytvoření dobrého výsledku ať to bude web nebo eshop, je potřeba vzájemná komunikace a Váš čas i můj, budeme spolu řešit spoustu bodů, které jsou k vytvoření úspěšného díla nutné. Budeme se scházet, budeme si volat nebo psát.

Osobně se sejdeme

Nejlepší je osobní setkání, tvorba webu se nesmí uspěchat nebo vytvořit web jen tak, aby nějaký byl. Nejprve si zavoláme a řekneme si jaký ja Váš záměr, poté vyhodnotím zda je to reálné a navrhnu Vám cenu. Pokud souhlasíte s realizací, tak se sejdeme a probereme všechny detaily.

Zkušenosti a know how

Tvorbou webových stránek a eshopů se zabývám od roku 2013, nabídnu Vám jen to nejlepší co umím, kvalitní služby, léty ověřené postupy, jen to vyzkoušené co mi v oblasti tvorby webů a eshopů funguje a co má smysl. Dokáži Vám dobře poradit, co funguje a co ne. 

Následná péče kdykoli potřebujete

Nabízím tvorbu webových stránek a eshopů a také jejich následnou správu, pokud budete potřebovat, budu Vám do budoucna k ruce.

Kdy začneme?

Neváhejte mě kontaktovat, jsem na telefonu od 8:00 do 18:00, tak vyťukejte mé číslo a pojďme probrat Váš záměr.